O společnosti

Nabízíme komplexní systémy pro vodovody, kanalizace, komunikace a  hospodaření s dešťovou vodou. "Neprodáváme jen výrobky, ale i řešení."

Firma HAK vznikla v lednu 1993 jako sdružení fyzických osob Habich a Kapuscinská se zaměřením na velkoobchod s vodárenským materiálem. V listopadu roku 1996 se společnost transformovala na HAK Pardubice s.r.o. a svoji činnost postupně rozšířila o výrobu z polypropylénu.

V polovině roku 2005 došlo k rozdělení společnosti na dvě části. Ryze česká společnost HAK velkoobchod se specializuje na dodávky materiálu pro vodovody, kanalizace, komunikace
a hospodaření s dešťovou vodou. Společnost dodává materiál stavebním firmám ale i konečným odběratelům. Pro běžné odběry jsou stálým zákazníkum poskytovány různé druhy slev dle kupních smluv. Na akce většího rozsahu jsou zpracovávané specifické cenové nabídky.

Odborný a zkušený personál na základě technických požadavků kompletuje a realizuje dodávky materiálu dle dohodnutého harmonogramu. Společnost zajištuje i dopravu materiálu na stavbu či jiné Vámi určené místo. Splatnosti faktur jsou po dohodě se zákazníkem s přihlédnutím na rozsah a druh zakázky.

HAK velkoobchod s.r.o. se zapojila do programu v rámci regionálního individuálního projektu Návrat do práce v Pardubickém kraji, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP Z a státního rozpočtu České republiky.

http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pak/projekty_esf/projekty_v_realizaci/regionalni_individualni_projekty/navrat_do_prace_v_pardubickem_kraji

HAK velkoobchod s.r.o. IČ: 274 91 226 DIČ: CZ 274 91 226 zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové spisová značka C 22142 dne 1. 3. 2006 jako nástupnická společnost HAK Pardubice s.r.o. na základě rozdělení.

 

Soubory ke stažení

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ 140.46 kB
NÁVRAT DO PRÁCE V PARDUBICKÉM KRAJI 203.243 kB

Dodavatelé